DOLAR 7,8109
EURO 9,4168
ALTIN 459,26
BIST 1.338
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 9°C
Çok Bulutlu
İstanbul
9°C
Çok Bulutlu
Per 14°C
Cum 14°C
Cts 16°C
Paz 15°C

1. Amatör Lig 3 Kasım 2019 Pazar Canlı Maç Skorları

1. Amatör Lig 3 Kasım 2019 Pazar Canlı Maç Skorları
03.11.2019
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 8. hafta, bugün oynanacak maçlarla sona erecek. Maçların canlı sonuçlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Canlı skor desteği vermek isterseniz 0530 038 1981 numaralı telefona SMS veya WhatsApp’tan mesaj yollayabilirsiniz.

Maçlar sona erince puan durumları eklenecek.


2. Grup
10:45 Merkez Kayeşehir 6-1 Güzelce (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
11:00 Esenyurt 1-0 İzzetin (Esenyurt)
12:00 Gazitepe 0-6 Gökçeali (Silivri Ortaköy)
14:30 Esenyurt Acar 5-1 Çatalca Çiftlikköy (Hadımköy)
17:00 Anadolu Esenyurt 3-5 Hadımköy (Esenyurt)

4. Grup
14:30 Bahçeköy 0-1 Muradiye (İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi )
14:30 Bağcılar Güneşli 2-4 İzzetpaşa (Mahmutbey)
14:30 Sefaköy Kartal 0-2 Gelişim (Sefaköy Kartal)
14:30 Davutpaşa 1-3 Mimarsinan (Namık Sevik)
17:00 Esenler 3-2 Bahçelievler İY (İBB Esenler)

6. Grup
12:30 Güneşli 0-3 Vardar (Mahmutbey)
14:30 Zeytinburnu Zafer 0-0 Bahçelievler Soğanlı (Z.Burnu Hasan Doğan)
14:30 Tozkoparan Birlik 2-1 Seyrantepe Yeşilce (Zara Ekinli)
15:00 Kazım Karabekir Mevlana 0-0 Kumkapı Sarıçubuk (Albayrak)
16:30 Başakşehir Kartal 3-2 İkitelli (Şehit Komiser Erdem Özçelik)

8. Grup
14:00 Kilyos 3-3 Esenay (Kilyos)
14:30 Merkezefendi 2-1 Halilrıfatpaşa (Merkezefendi)
14:30 K.Yeşilova Esnaf 2-3 İstanbul Kastamonu (Yeşilova Kemal Aktaş)
16:30 Akatlar 1-1 Çankırı Maruf (İsmet İnönü)
16:30 Rumeli İdmanyurdu 2-6 Olimpiyat (Mahmutbey)


10. Grup
10:45 Mahmutbey 1-1 Siirt İstanbul (Mahmutbey)
12:30 Merter 0-1 Çeliktepe (Küçükçekmece Metin Oktay)
12:30 Damla 2-5 Cankurtaran (Z.Burnu Hasan Doğan)
14:30 Tophane Tayfun 5-0 Ulutepe (Beyoğlu)

12. Grup
10:45 Etiler Kartal 2-2 Şirinevler ( İsmet İnönü)
12:30 Galata 2-0 Tepebağ Kültür (Beyoğlu)
12:30 Sultanmurat 4-0 İstanbulspor Kulübü (Sefaköy Kartal)

14.Grup
14:00 Taşdelen 5-3 Sapanbağları (Sarıgazi)
15:00 Maltepe Yıldız 0-2 Yeldeğirmeni (Maltepe Başıbüyük)
16:00 Sultanbeyli 1-1 İstanbul Site (Sultanbeyli)
16:00 Öz Karacaahmet 0-2 Kartal Çavuşoğlu (Selimiye)

16. Grup
13:00 Adalar 0-4 Üsküdar Anadolu (Maltepe Başıbüyük)
14:00 Pendik Kavakpınar 5-1 İstanbul Esnaf (Kaynarca)
15:00 Kartal Yunus 0-0 Esemkent (Kartal Yunus)
15:00 Aydınlı 1-2 Yamanspor (Tuzla Orhanlı)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!