DOLAR 7,8662
EURO 9,4292
ALTIN 447,79
BIST 1.329
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 14°C
Yağışlı
İstanbul
14°C
Yağışlı
Sal 9°C
Çar 10°C
Per 14°C
Cum 16°C

1. Amatör Lig 4 Ocak 2020 Cumartesi Canlı Maç Skorlar

1. Amatör Lig 4 Ocak 2020 Cumartesi Canlı Maç Skorlar
04.01.2020
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 17. hafta bugün oynanacak maçlarla başlıyor. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 ve 16. Grup takımlarının maçlarının canlı skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefona WhatsApp veya SMS yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.


4 Ocak 2020 Cumartesi Maç Programı

2. Grup
14:30 İzzettinspor 2-1 Esenyurtspor (İzzettin)
14:30 Güzelcespor 5-1 Merkez Kayaşehirspor (Güzelce)
14:30 Hadımköyspor 3-1 Anadolu Esenyurtspor (Bolluca)
14:30 Gökçealispor 3-1 Gazitepespor (Çatalca Ziya Altınoğlu)
14:30 Çatalca Çiftlikköyspor 3-4 Esenyurt Acarspor (Karacaköy)

4. Grup
14:30 Mimarsinanspor 1-1 Davutpaşa (Fatih Mimarsinan)
14:30 Gelişimspor 2-0 Sefaköy Kartalspor (Beyoğlu)
14:30 İzzetpaşa 1-3 Bağcılar Güneşlispor (Feriköy)
14:30 Bahçelievler İY 3-1 Esenlerspor (İBB Şenlikköy)
— . — Muradiye 0-3 h Bahçeköyspor

6. Grup
12:30 Seyrantepe Yeşilcespor 4-2 Tozkoparan Birlikspor (Yahya Kemal)
14:30 Bahçelievler Olimpikspor 11-1 Zeytinburnu Zaferspor (Sefaköy Kartal)
14:30 İkitellispor 3-2 Başakşehir Kartalspor (İFA)
14:30 Kumkapı Sarıçubuk 1-3 KK Mevlanaspor (Hasbahçe)
14:30 Vardarspor 2-1 Güneşlispor (Namık Sevik)


8. Grup
12:30 İstanbul Kastamonuspor 2-1 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor (Fatih Mimarsinan)
12:30 Esenayspor 0-6 Kilyosspor (Şehit Osman Yumuk)
12:30 Çankırı Marufspor 2-0 Akatlarspor (Bayrampaşa Belediye)
12:30 Halil Rıfat Paşa 3-5 Merkezefendispor (Yusuf Tunaoğlu)
— . — Olimpiyatspor 3-0 h Rumeli İY

10. Grup
10:45 Siirt İstanbul Yavuz Selim 1-4 Mahmutbey (Fatih Mimarsinan)
10:45 Cankurtaranspor 7-1 Damlaspor (Namık Sevik)
14:30 Çeliktepespor 1-1 Merterspor (Seyrantepe)
— . — Söğütlüçeşme Birlikspor 0-3 h Ayazağaspor
— . — Ulutepespor 0-3 h Tophane Tayfunspor

12. Grup
14:30 İstanbulspor Kulübü 1-2 Sultanmuratspor (Bakırköy 1 No’lu)
14:30 Şirinevlerspor 1-2 Etiler Kartalspor (İBB Bayrampaşa)
14:30 Tepebağ Kültürspor 1-3 Galata (Merkezefendi)
— . — İstanbul Gümüşhanespor 3-0 h Emirganspor

14. Grup
14:30 Yeldeğirmenispor 7-3 Maltepe Yıldızspor (Yenisahra)
14:30 Kartal Çavuşoğluspor 8-1 Öz Karacaahmetspor (Kartal 75.Yıl)
14:30 İstanbul Sitespor 1-0 Sultanbeylispor (İstanbul Site)
14:30 Sapanbağlarıspor 3-4 Taşdelenspor (Kartal Yunus)

16. Grup
12:00 Üsküdar Anadolu 5-0 Aydınlıspor (Selimiye)
12:30 İstanbul Esnafspor 2-0 Esenkentspor (Alemdağ)
14:30 Adalarspor 2-1 Pendik Kavakpınarspor (İdealtepe)
15:00 Ümraniye Yamanspor 1-0 Kartal Yunusspor (Ümraniye Suni Çim)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!