DOLAR 12,6306
EURO 14,2880
ALTIN 729,73
BIST 1.786
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Kuvvetli Sağanak
İstanbul
21°C
Kuvvetli Sağanak
Sal 14°C
Çar 11°C
Per 14°C
Cum 16°C

1. Amatör Lig 8 Ekim Pazar Canlı Maç Sonuçları

08.10.2017
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 2. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla sona erecek. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup maçlarının canlı skorlarına haberin devamında bulabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

Not: Maçlar tamamlandığında puan durumları eklenecektir.

2. Grup
13:00 Silivri Alibey 2-1 Çatalca Öznakkaş (Silivri Ortaköy)
15:00 Çatalca Çiftlikköy 1-0 Hadımköy (Karacaköy)
15:00 Muratbey 2-1 Ambarlı Işık (Çatalca)
__ __ Esenkent Gençlik 0-3 Kamiloba (Hükmen)
__ __ Merkez Kayaşehir (BAY)

4. Grup
13:00 Çankırı Maruf 0-4 İstanbul Sinop (Bayrampaşa Belediye)
13:00 Neslişah 2-2 Taksim (Fatih Mimarsinan)
15:00 Telsizspor 3-0   Harmantepe (Merkezefendi)
15:00 Kumkapı Sarıçubuk 1-0 Ceylanspor (Fatih Mimarsinan)
15:00 Bahçeköy Astraspor 0-1 Karadolapspor (Çayıbaşı)

6. Grup
09:30 Piyalepaşa 8-0 Yenigayret (Beyoğlu)
11:00 Küçükpazar 2-3 HAVATAŞ (Fatih Mimarsinan)
14:00 Ulusspor 0-7 Trabzon 1453 (Çilekli)
15:00 Sefaköy Kartal 1-1 Hürriyetgücü (Sefaköy Kartal)
15:00 Ulutepe 1-1 Ferahevler (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)

8. Grup
12:00 Boğaziçi 0-1 Haliç (Çilekli)
13:00 Abide-i Hürriyet 3-2 Okmeydanı Fetih (Nurtepe)
13:00 1863 Boğaziçi 0-2 Mecidiyeköy (Çayırbaşı)
15:00 Esenler 3-0 Küçükçekmece Yeşilova Esnaf (Esenler Belediye)
15:00 Yeni Özkartal 3-3 Zeytinburnu (Gazi Mahallesi)



10. Grup
14:00 Şafak 76 0-1 Yücespor (Mahmutbey)
15:00 Bahçelievler Soğanlı 1-1 Alibeyköy Parseller (Kocasinan)
15:00 Kocamustafapaşa 1-5 İstanbul Esenler Tokatspor (Namık Sevik)
17:00 Tophane Tayfun 0-1 İzzetpaşa (Beyoğlu)
18:30 İstanbul Trabzon 1-2 Reşitpaşa (Halkalı Etap)

12. Grup
09:00 Sakarya İMÇ 1-3 Sağmalcılar (Fatih Mimarsinan)
10:00 Öz Yarımburgaz 1-6 İstanbul Ünye (Halkalı Etap)
13:00 İstanbul Kastamonu 1-0 Şehzadebaşı (Namık Sevik)
15:00 Şirintepe 2-1 Öz Alibeyköy (Yahya Kemal)
18:00 Kuruçeşme 0-2  Rumeli Kavağı (Çilekli)

14. Grup
13:00 Kanlıca 4-0 Koşuyolu (Paşabahçe)
13:30 Üsküdar Anadolu 3-0 Örnekspor (Selimiye)
14:00 Esenkent 2-1 Kartal Yuvası (Gülsuyu Asım Kara)
15:00 Tuzla Şifa 4-0 Ortadağspor (Çavuşbaşı)
__ __ Pendik Güllübağlar (BAY)

16. Grup
13:00 İstanbul Ağrıspor 2-0 Yamanspor (Kaynarca)
15:00 Orhanlıspor 1-1  Kartal Çavuşoğlu (Gedik Üniversitesi Çamlık)
16:00 Ataşehir Doğuş 2-1  Tokatköy (Çakmak)
16:00 Gülsuyu 3-0 Beykoz Çavuşbaşıköyü (Gülsuyu Asım Kara)
__ __ Selimiye (BAY)

18. Grup
12:00 Gülensuspor 5-0 İstanbul Altınordu (Gülsuyu Asım Kara)
13:00 Pendikgücü 0-1  İstanbul Esnafspor (Gedik Üniversitesi Çamlık)
15:00 Yeldeğirmeni 0-0 Çamlıca (Yeni Sahra Suni Çim)
15:00 Denizcilik İşletmerleri 0-1  Maltepe Yıldız (Kavacık)

AmatörLig.Net


ETİKETLER: ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!