DOLAR 7,9701
EURO 9,4633
ALTIN 487,38
BIST 1.191
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Sisli
İstanbul
23°C
Sisli
Pts 21°C
Sal 23°C
Çar 22°C
Per 21°C

1. Amatör Lig 9 Aralık Cumartesi Canlı Maç Skorları

1. Amatör Lig 9 Aralık Cumartesi Canlı Maç Skorları
09.12.2017
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 2. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla sona erecek. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14. ve 16. Grup maçlarının canlı skorlarına haberin devamında bulabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

2. Grup
14:30 Çatalca Öznakkaş 1-2 Silivri Alibey (Çatalca)
14:30 Hadımköy 1-2 Çatalca Çiftlikköy (Hadımköy)
15:00 Ambarlı Işık 0-3 Muratbey (Esenyurt Belediye)
__ __ Merkez Kayaşehir (BAY)

4. Grup
12:00 Ceylanspor 1-0 Kumkapı Sarıçubuk (Küçükköy)
14:00 Harmantepe 1-4 Telsiz (Yahya Kemal)
14:30 Karadolapspor 1-1 Bahçeköy Astraspor (Karadolap)
15:00 Taksim 3-0 Neslişah (Feriköy)
15:00 İstanbul Sinop 7-0 Çankırı Maruf (İFA)

6. Grup
11:00 Ferahevler 1-1 Ulutepe (Çayırbaşı)
12:30 Hürriyetgücü 2-3 Sefaköy Kartal (Nurtepe)
15:00 Yeni Gayret 0-2 Piyalepaşa (Namık Sevik)
15:00 Havataş 4-1 Küçükpazar (Albayrak Suni Çim)
16:00 Trabzon 1453 5-1 Ulusspor (Mahmutbey)

8. Grup
12:30 Mecidiyeköy 4-1 1863 Boğaziçi (Yahya Kemal)
13:00 Küçükçekmece Yeşilova Esnaf 2-2 Esenler (Metin Oktay)
14:30 Zeytinburnu 3-0 Yeni Özkartal (Merkezefendi)
14:30 Okmeydanı Fetih 6-1 Abide-i Hürriyet (Okmeydanı)
15:00 Haliç 3-0 Boğaziçi (Fatih Mimarsinan)




10. Grup
10:45 Yücespor 2-1 Şafak 76 (Bakırköy 1 No’lu Saha)
12:30 Alibeyköy Parseller 0-0 Bahçelievler Soğanlı (Alibeyköy)
13:00 Reşitpaşa 8-1 İstanbul Trabzon (Çayırbaşı)
14:30 İzzetpaşa 1-1 Tophane Tayfun (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15:00 İstanbul Esenler Tokat 4-3 Kocamustafapaşa (Esenler Belediye)

12. Grup
12:30 Sağmalcılar 6-1 Sakarya İMÇ (Bayrampaşa Belediye)
12:30 Öz Alibeyköyspor 0-2 Şirintepe (Karadolap)
15:00 Şehzadebaşı 2-2 İstanbul Kastamonu (Gazi Mahallesi)
15:00 İstanbul Ünye 3-0 Öz Yarımburgaz (Kocasinan)
15:00 Rumeli Kavağı 0-1  Kuruçeşme (Çayırbaşı)

14. Grup
12:30 Örnekköyspor 3-2 Üsküdar Anadolu (Gülsuyu Asım Kara)
14:30 Ortadağspor 2-1 Tuzla Şifa (Sarıgazi)
15:00 Koşuyolu 0-2 Kanlıca (Yeni Sahra Suni Çim)
__ __ Kartal Yuvası 0-3 Esenkent (Hükmen)
__ __ Pendik Güllübağlar (BAY)

16. Grup
12:30 Kartal Çavuşoğlu 0-0 Orhanlı (Kartal Yunus)
14:30 Tokatköy 2-2  Ataşehir Doğuş (Ortaçeşme)
14:30 Yamanspor 5-3 İstanbul Ağrı (Ümraniye Belediye Suni Çim)
15:00 Beykoz Çavuşbaşı 2-1 Gülsuyu (Çavuşbaşı)

AmatörLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!