DOLAR 8,0941
EURO 9,5699
ALTIN 495,00
BIST 1.144
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Sisli
İstanbul
22°C
Sisli
Çar 22°C
Per 19°C
Cum 19°C
Cts 18°C

2. Amatör Lig 27 Mart Çarşamba Maç Skorlar

2. Amatör Lig 27 Mart Çarşamba Maç Skorlar
27.03.2019
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Ligde 9. hafta bugün oynanacak maçlarla başlayacak. Maçların skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

1. Grup
16.00 Öz Örencik 0-6 Gökçeali (Çatalca)
16.00 Mimaroba 3-0 h Yalıköy (Baba Hakkı)
16.00 Gümüşyaka 2-3 Esenkent Gençlik (Silivri)
16.00 Avcılar Gençlerbirliği 3-3 Karacaköy Belediyesi (Atatürk)
–.– Sayalar 0-3 Çeltikköy (Hükmen)

3. Grup
14.00 Tepecik Anadolu 4-3 Esenyurt İncirtepe (Baba Hakkı)
14.00 Silivri Kadıköy 1-6 Selimpaşa (Silivri)
14.00 Esenyurt Kartal 2-4 Ormanlı Köyü (Esenyurt Belediye)
16.00 Esenyurt Örnek İY 0-2 Anadolu Esenyurt (Esenyurt Belediye)
16.00 Karaağaç 0-2 Arnavutköy (Büyükçekmece)


5. Grup
16.00 Nurtepe Güneyyıldızı 2-1 Büyükdere (Nurtepe)
16.00 Taşlıtarla 3-1 Hürriyet Eğitim (Yıldıztabya)
16.00 Neslişahspor 1-2 Gedikpaşa (Mimar Sinan)
16.00 Tozkoparan Birlik 2-3 Esenayspor (İBB Bayrampaşa)
–.– Kağıthane Çağlayan 3-0 Gümüşdere (Hükmen)

7. Grup
16.00 Ayazağa Esenspor 0-1 Göktürkspor (Atatürk)
16.00 İstanbul Giresunspor 4-7 GOP Şemsipaşaspor (Bayrampaşa Belediye)
16.00 Öz Gayrettepespor 7-0 Kadimspor (İsmet İnönü)
16.30 Okmeydanı Mahmutşevketpaşa 3-1 Şehremini (Yusuf Tunaoğlu)
–.– Çırçırspor 0-3 Bayrampaşa Doğanspor (Hükmen)


9. Grup
14.00 Yavuzsultanselim 0-2 Yeşilova Yeni Ufuk (Mimarsinan)
16.00 Bağcılar Evren 5-2 Fişekspor (Mahmutbey)
16.00 Sanayi Mahallesi 0-3 Cankurtaran (Yahya Kemal)
16.00 Öz Alibeyköyspor 6-2 Altınayspor (Karadolap)
16.00 Boyacıköy 5-2 Zeytinburnu Yeşiltepe (Çayırbaşı)

11. Grup
16.00 Cevizlispor 4-2 Şafak 76 (Beyoğlu)
16.00 Günyamaç 0-2 Öz Yavuzselim (Gazi Mahallesi)
16.00 Sultanmurat 2-2 Esenler Turgutseis (Sefaköy Kartal)
16.00 Bahçelievler İY 5-0 Gençosman (Şenlikköy)
–.– Florya 0-3 Altınyıldız (Hükmen)


13. Grup
14.00 Üsküdar Çınar-Selami Ali Yeşilsaha (Selimiye)
16.00 Pendik Yenişehir Kartalları 1-3 Girne Gençlik (Çamlık)
16.00 İstanbul Esnafspor 1-1 Yakacıkspor (Alemdağ)
16.00 Örnekköy 3-2 Başkan Yeşilbağlar (Ortaçeşme)

15. Grup
12.00 Üsküdar İcadiye 0-9 Küçükbakkalköy (Selimiye)
16.00 Anadolu Üsküdar 2-1 İdealtepe (Selimiye)
16.00 Atalarspor 3-6 Pendik Güllübağlar (Kubilay Köse)
16.00 Beykoz Yenimahallespor 3-3 İstanbul Altınordu (Paşabahçe)


17. Grup
16.00 İçerenköy İY 7-1 Üsküdar Salacakspor (Dudulu)
16.00 Hasanpaşa 2-4 Ataşehir Arenaspor (Yenisahra)
16.00 İstanbul Harb-İş 10-0 1453 Maltepe Gençlik (Başıbüyük)
16.00 1923 Esenkent 1-0 Ferahspor

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!