Dolar 32,5245
Euro 34,8905
Altın 2.435,28
BİST 9.752,60
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Az Bulutlu
İstanbul
20°C
Az Bulutlu
Cum 19°C
Cts 16°C
Paz 16°C
Pts 18°C

2. Amatör Lig 28 Nisan Cumartesi Sonuçları

A+
A-
28.04.2018

İstanbul 2. Amatör Lig 13. hafta maçları bugün oynanacak. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup takımlarının maç programı aşağıdaki gibidir.

28 Nisan 2018 Cumartesi Maç Prgramı

2. Grup
13:00 Esenyurt Acar 5-1 Gümüşpınar (Esenyurt Stadı)
14:00 Arnavutköy 2-3 Ovayenice (Bolluca)
15:00 Anadolu Esenyurt Spor 3-1 TEM Terkos (Esenyurt Stadı)
16:00 Subaşı 8-2 Esenyurt Kartal (Çatalca)
_ _ Ormanlı Köyü Spor 3-0 Esenyurt Örnek İY (Hükmen)

4. Grup
16:00 Haznedar İdman Ocağı 3-2 Gençosman (Gazi Mahallesi)
16:00 Seyrantepe Ofspor 3-1 Alemdar (Seyrantepe)
16:00 Poligon Fethiye 3-4 Eroğlu (Çayırbaşı Stadı )
17:00 Sarıyer FSM 1-1 Şenlik Gençlerbirliği (Beşiktaş Çilekli)
__ __ Sarıyer Maden (BAY)



6. Grup
15:00 Altınyıldız 2-1 Öz Y.Selim (Fatih Mimarsinan)
16:00 Ateştuğla Spor 0-3 Yeni Ortabayır ( Bağcılar/Mahmutbey Stadı)
16:00 Damlaspor 3-1 Mecidiyeköy Tayfun ( Bayrampaşa Büyükşehir Bld. Stadı )
__ __ İstanbul Artvin 0-3 Şehremini (Hükmen)
__ __ Zekeriyaköy 3-0 Z. Yeşiltepe (Hükmen)

8. Grup
13:00 Altınok 4-0 Cankurtaran (Fatih Mimarsinan)
16:00 Gedikpaşa 1-5 Tepebağ Kültür (Halkalı Etap Stadı)
16:00 Esenler Turgutreis 2-4 Yeşildirek (Esenler Stadı)
16:00 Kemerburgaz 1-2 CFS Bağcılar (Kemerburgaz Şehit Osman Yumuk Tesisleri )
__ __ İstanbul Sivas 0-3 Aslantepe (Hükmen)

10. Grup
16:00 Söğütlüçeşme Birlik 2-3 Esenler Kentyıldız (İFA)
16:00 Sanayi Mahallesi 2-0 Göktürk Sarayspor (Yahya Kemal Sahası)
__ __ Güngören Doğuş 0-3 Beştelsiz (Hükmen)
__ __ Gürzafer 0-3 Selvispor (Hükmen)
__ __ Göktürkspor (BAY)



12. Grup
13:00 Kağıthane Çağlayan 0-2 Bayrampaşa Doğan (Kağıthane Hasbahçe Sahası)
16:00 Ayazağa Esen 0-2 Muratpaşa (Ayazağa)
16:00 Altınaslar 2-9 Güneşli (Bayrampaşa Belediye Stadı)
__ __ Samatya 0-3 Avcılar 1903 Spor (Hükmen)
__ __ Yeşilılgaz (BAY)

14. Grup
14:00 Küçüksu Yeni Mah. 4-3 Özataşehir (Ortaçeşme)
14:00 Anadolu Üsküdar 1-0 Maltepe Fındıklı (Selimiye)
15:15 Kavakpınar 7-1 Erenköy Gençlik (Kaynarca)
17:15 Batı Ataşehir Spor 0-6 Şile (Maltepe Başıbüyük)
__ __ Küçükbakkalköy (BAY)



16. Grup
12:00 Selami Ali Yeşilsaha 1-1 Doğangüneş (Selimiye)
14:00 Girne Gençlik 1-2 Atlas Spor (Başıbüyük Stadı )
15:00 Ataşehir Yoncaspor 2-3 Beykoz Elmalı Spor (Yenisahra Suni Çim)
16:00 Ted İstanbul Koleji 5-1 Pendik Yenişehir Kartalları (Ortaçeşme)
17:00 Ataşehir Arena Spor 0-5 Balkan Yeşilbağlar ( Yenisahra Suni Çim Stadı )

 

18. Grup
13:15 Feneryolu 2-3 Çiğdemspor (Yenisahra Suni Çim)
15:30 Pendik Doğan 2-4 Üsküdar İcadiye (Dolayoba)
15:30 Harb-İş 1-4 Pendik 571 Velibaba Şahingücü (Gülsuyu Asım Kara)
16:00 Tunusbağı 3-1 Sultan Mehmed Han (Selimiye)
__ __ Rüzgarlıbahçe 0-3 Üsküdar Salacak (Hükmen)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!