Dolar 18,6336
Euro 19,5068
Altın 1.062,38
BİST 5.000,14
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 15°C
Çok Bulutlu
İstanbul
15°C
Çok Bulutlu
Per 16°C
Cum 17°C
Cts 18°C
Paz 16°C

Bölgesel Amatör Lig 2 Aralık 2018 Pazar Canlı Skorları

A+
A-
02.12.2018

Bölgesel Amatör Ligde, 2018-2019 sezonunun 11. haftasında İstanbul takımların yer aldığı 9, 10 ve 11. Gruplara ait canlı maç skorları haberimizin devamındadır.

Canlı skor desteği vermek isterseniz Sitemizin 0532 790 17 35 numaralı telefonuna SMS ya da WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilir veya arayabilirsiniz…

9.Grup
14.00 Kütahya Çamlıca 0-2 Maltepe (Halil Akkaş)
14.00 Kocaeli Büyükderbent 0-2 TKİ Tavşanlı Linyit (Derbent)
14.00 Bozüyük Vitra 1-3 Başiskele Doğantepe (Bozüyük)
14.00 Sultangazi 0-0 Bornova Yeşilovaspor (Cebeci)
14.00 Vefa 0-0 Kütahyaspor (İBB Şenlikköy)
14.00 Belediye Derince 3-0 Gaziosmanpaşa (Derince Çim) 63′ dk  GOP 6 oyuncuya düşünce TATİL
14.00 Aliağaspor 0-0 Çayırova (Aliağa Petkim)



Sayfayı güncel tutmak için TIKLAYINIZ
 10. Grup
14.00 Devrek Belediyespor 1-3 Serdivan (Devrek) (dün)
14.00 Bursa Zafer 2-1 KDZ. Ereğli Belediyespor (Atıcılar)
14.00 1877 Alemdağspor 3-2 Çilimli Belediyespor (Alemdağ)
14.00 Küçükyalı Yelkenspor 2-1 Karasu (Maltepe Hasan Doğan)
14.00 Hendekspor 1-3 Beşyüzevler (Hendek)
14.00 Kaynaşlı Belediyespor 3-0 Beylerbeyi (Kaynaşlı)



Sayfayı güncel tutmak için TIKLAYINIZ
11. Grup
14.00 Çengelköyspor 1-2 Edirnespor (Çavuşbaşı M. Hanifi Dilmaç)
14.00 Kartal 1-1 Tekirdağ (Bulvar Kubilay Köse)
14.00 Biga 2-1 Yeşilköyspor (İlyas Bayram)
14.00 Uzunköprü 0-3 Modafenspor (Ergene)
14.00 Çorluspor 1947 1-1 Çanakkale Dardanel (G. Basri Saran)
14.00 Lüleburgaz İstasyonspor 0-6 Biga Adaspor (8 Kasım)
14.00 Çerkezköy 1911 Doğan 3-0 Kırklareli Kavaklı (Mustafa Uğraş)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!