Dolar 32,5615
Euro 34,9979
Altın 2.435,97
BİST 9.778,64
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Az Bulutlu
İstanbul
20°C
Az Bulutlu
Cum 19°C
Cts 16°C
Paz 16°C
Pts 18°C

Haftanın Hakemleri Açıklandı

A+
A-
02.12.2016

İstanbul Süper Amatör Ligde, 3, 4, 7 ve 8 Aralık 2016 tarihlerinde oynanacak olan maçların Hakemleri, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

1.Grup
Yücespor – Nişantaşıspor: Hakan Karaburunoğlu
Irmakspor – Kulaksız Okspor: Miraç Burak Özdöl
Davutpaşaspor – Esentepe Adıyamanspor: Hakan Tezcan
Kanlıcaspor – Topçularspor: Kubilay Kartal

2.Grup
Mahmutbeyspor – Bakırköyspor: Oğuz Kaan Işık
Küçükçekmecespor – Ömerli Köyü: Çağlar Çelik
Ortaçeşme – Sultanbeylispor: Mustafa Can Esen
Bostancıspor – Selimiye: Murat Madan
Dolayobaspor – Vardar: Ahmet Gülümser

3.Grup
Kestanelikspor – GOP Yeniköyspor: Yiğithan Uçar
Galata – Gazi Mahallesi: Sinan Ertinğü
Kuştepespor – Kuruçeçmespor: Kemal Küçükuysal
Merkezefendi – Yeşilpınarspor: Oktay Koçak
Kadırga – Paşabahçe: Volkan Gündoğdu

4.Grup
Büyükçekmece Belediyespor – Zara Ekinli: Serkan Karaca
Esenyurtspor – Dikilitaş: Tolga Odabaşı
İstanbul Güngörenspor – Dudulluspor: Emre Yüksel
Çıksalın – İzzettinspor: Okan Akın
Batı Trakyaspor – Çubukluspor: Kemal Küçükuysal

5.Grup
Kocasinan – Kaynarcaspor: Berkay Erdemir
Bağcılar Güneşlispor – Alibeyköy Parseller: Batuhan Kapancı
Tuzla Şifa – Osmaniye İstiklal: Okan Akın
Çayırbaşı – Beylikdüzüspor: Gökmen Dağ
Mecidiyeköyspor – Yahya Kemal: Burak Kalkandelen

6.Grup
İstanbulspor Kulübü – Şile Yıldız: Serdar Akkoçoğlu
İFA – Gülsuyuspor: Erdi Polat
Sultanbeyli Uzunderespor – Çamlıcaspor: Erdem Bayık
Şafakspor – Taksim: Serhat Ateş
1877 Alemdağspor – İstanbul Bafraspor: Gürkan Mahmutoğlu

7.Grup
Yenibosna – Sütlüce: Olcay Okuyucu
Yıldırımbosna – Ortaköy: Yener İnci
Albayrak – Ramispor: Erdoğan Özkaya
Kurtköyspor – Yeldeğirmeni: Hamit Gökay Oktav
Çatalca İhsaniye – Soğuksu: Umutcan Bayram

8.Grup
Feriköy-Bağlarbaşı: Hakan Karaburunoğlu
Bahçelievler Gümüşhanespor – Avcılar Belediyespor: Kutluhan Taşcı
Bayrampaşa Altıntepsi – K. Yeşilova Esnafspor: Sercan Yalçın
İstanbul Konyaspor – İstanbul Siirtspor: Barış Esa

9.Grup
Hasköyspor – Pazariçi Köprülü: Burak Hümmet
Anadolu Hisarıspor – İkitellispor: Uğur Altay
Karabekirspor – Çeliktepespor: Çağrı Kaya
Başakşehir Kartal – İstanbul Malatyaspor: Ozan Bileyci

10.Grup
Alibeyköyspor – Gürpınar: Ahmet Can
Beyoğlu Yeniçarşı – İstanbul Mesudiyespor: Sertaç Şaroğlu
Sekbanlarspor – Yeniköyspor: Burak Kalkandelen
Yeşilköyspor – Arnavutköy Belediyespor: Berkay Erdemir
İstanbul Sinopspor – Leventspor:  Sinan Ertinğü

AmatorLigNet

YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!