DOLAR 8,3226
EURO 9,9969
ALTIN 477,42
BIST 1.420
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
23°C
Parçalı Bulutlu
Per 22°C
Cum 25°C
Cts 24°C
Paz 21°C

İstanbul 1. Amatör Lig 8 Aralık Cumartesi Sonuçları

08.12.2018
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Lig 11. Hafta 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14. ve 16. Grup maçları ile başlıyor.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81 numaralı telefona WhatSapp yada SMS ile mesaj atabilirsiniz.


Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ
2. Grup
14:30 Hadımköy 0-2 Taşoluk (Hadımköy)
14:30 Çatalca Çiftlikköy 2-0 Gazitepe (Karacaköy)
14:30 Büyükçekmece Mimarsinan 5-1 Subaşı (Mimarsinan Baba Hakkı)
14:30 Esenyurt 1-3 Çatalca Öznakkaş (Esenyurt)
–.– Akalan 3-0 Yeşilbayır (Hükmen)

 

4. Grup
10:45 Seyrantepe Yeşilce 6-0 Rumeli İdmanyurdu (Yahya Kemal)
12:30 Kuruçeşme 4-0 Şirinevler (İsmet İnönü)
12:30 Taksim 1-2 İstanbul Trabzon (Feriköy)
15:15 Rumeli Kavağı 5-0 Küçük Ayasofya (Çayırbaşı)



Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ
6. Grup
10:45 İstanbulspor Kulübü 1-0 Ihlamurdere (Namık Sevik)
14:00 Okmeydanı Fetih 9-1 Ulutepe (Okmeydanı Fetih)
14:30 Damlaspor 0-4 Söğütlüçeşme (ZB. Hasan Doğan)
14:30 Gültepe 4-0 Muratpaşa (Seyrantepe)
14:30 Alibeyköy Parseller 1-3 Esenyurt Acar (Karadolap)

8. Grup
12:30 İstanbul Bayburt 3-0 Zeytinburnu Yıldız (Yahya Kemal)
12:30 İkitelli 6-2 Sarıyer FSM (İFA)
14:30 Merter 2-0 Trabzon 1453 (İBB Bayrampaşa)
14:30 Halilrıfatpaşa 2-0 Topkapı (Yusuf Tunaoğlu)




Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ
10. Grup
12:30 Haliç 4-0 Çayırgücü (Namık Sevik)
14:00 Telsiz 1-2 Tophane Tayfun (Merkezefendi)
14:30 Abide-i Hürriyet 0-2 Başakşehir İkitelli (Nurtepe)
16:30 Yeni Levent Konaklar 2-3 Yücespor (İsmet İnönü)

 

12. Grup
12:30 Pınarspor 3-3 Bağcılar Güneşli (Çayırbaşı)
14:30 Altınova 6-0 Mecidiyeköy Tayfun (Bakırköy 1 No’lu Saha)
14:30 Merkez Kayaşehir 1-3 Çapa (Şehit Erdem Özçelik)
14:00 Avcılar Cihangir – Terazidere (Avcılar Atatürk) (Sınav dolayısıyla ertelendi)



14. Grup
12:30 Tuzla Mimarsinan 2-2 Çubuklu (Tuzla Orhanlı)
14:30 Pendik Esenyalı 2-0 Kartal Yunusspor (Pendik Çamlık)
14:30 TED İstanbul Koleji 5-0 Taşdelen (Paşabahçe)
16:00 Tunusbağı 4-0 Ortadağspor (Selimiye)

 

16. Grup
12:00 Valide Tayfun 1-2 Sancaktepe (Selimiye)
14:00 Şile 1-2 Yeldeğirmeni (Şile)
14:00 Yamanspor 3-2 Pendik Kaynarca (Ümraniye Suni Çim)
14:30 Kartal Çavuşoğlu 1-0 Kanlıca (Kartal Yunus)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!