Dolar 16,6982
Euro 17,4994
Altın 969,25
BİST 2.405,36
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Açık
İstanbul
30°C
Açık
Cum 30°C
Cts 28°C
Paz 27°C
Pts 28°C

Süper Amatör Lig 24. hafta bülteni

A+
A-
05.02.2016

İstanbul Süper Amatör Lig 24. hafta bülteni yayınlandı. 1, 3, 5 ve 7. Grup takımları maçlarını 6 Şubat Cumartesi günü, 2, 4, 6 ve 8. Grup takımları ise 7 Şubat Pazar günü oynayacak. Maç bültenine haberin devamında ulaşabilirsiniz.

6 Şubat 2016 Cumartesi maç programı

1. Grup
14:30 Erokspor – Pazariçi Köprülüspor (Erok)
14:30 Sultanbeylispor – Ortaköyspor (Sultanbeyli 75. Yıl)
14:30 Ramispor – Çubukluspor (Rami)
14:30 Gazi Mahallesispor – Dolayobaspor (Gazi Mahallesi)
14:30 Davutpaşaspor – Çeliktepe Ümitspor (Namık Sevik)
–:– Sarıyer Yenimahalle 0-3 Güngörenspor (Hükmen)
–:– Merkezefendispor (BAY)

3. Grup
14:30 Ataşehir Çamolukspor – Bağcılarspor (Başıbüyük)
14:30 Nurtepespor – Bağlarbaşıspor (Nurtepe)
14:30 Bostancıspor – Öz Alibeyköyspor (Kartal Bulvar)
14:30 Yücespor – Vardarspor (Bakırköy 1 No’lu)
14:30 K. Yeşilova Esnafspor – Ayazağaspor (Küçükçekmece Yeşilova)
–:– Altıntepsi MAKEL (BAY)

5. Grup
12:30 Kadırgaspor – Yeşilpınarspor (Namık Sevik)
12:30 Gülsuyuspor – Hasköyspor (Başıbüyük)
14:30 Pendikgücü – Damlaspor (Kaynarca)
14:30 Avcılar Belediyespor – Bahçelievler Gümüşhanespor (Firuzköy)
14:30 Silivri Alibeyspor – Soğuksuspor
–:– Acıbademspor 0-3 Karabekirspor (Hükmen)
–:– Kuştepespor (BAY)

7. Grup
12:30 Selimpaşaspor – Kestanelikspor (Silivri)
14:30 İstinyespor – Alibeyköy Parsellerspor (Çayırbaşı)
14:30 Esentepe Adıyamanspor – Mecidiyeköyspor (Zara Ekinli)
14:30 Güneşlispor – Dudulluspor (Mahmutbey)
14:30 Çekmeköyspor – Zeytinburnuspor (Alemdağ)
–:– Günyamaçspor 0-3 Kartal Bulvarspor
–:– Kulaksız Okspor (BAY)

 

7 Şubat 2016 Pazar maç programı

2. Grup
14:30 Ortaçeşmespor – Çeliktepespor (Ortaçeşme)
14:30 Bakırköyspor – Çayırbaşıspor (Bakırköy 1 Nolu)
14:30 Çamlıcaspor – Şile Yıldızspor (Yeni Sahra)
14:30 Çatalca Öz Nakkaşspor – İstanbul Kastamonuspor (İzzettin)
14:30 Esenlerspor – Nişantaşıspor (Albayrak Suni Çim)
–:– Başıbüyükspor 0-3 Altınovaspor (Hükmen)
–:– Öz Trabzonlularspor (BAY)

4. Grup
10:45 Poligon Fethiyespor – Kartal Belediyespor (Çayırbaşı)
12:30 Osmaniye İstiklalspor – Gürpınarspor (Bakırköy 1 Nolu)
12:30 Taksimspor – İstanbul Sinopspor (Feriköy)
14:30 Albayrakspor – Irmakspor (Albayrak)
14:30 Kavacıkspor – İstanbulspor Kulübü (Çavuşbaşı)
14:30 Alibeyköyspor – Beyoğlu Yeniçarşıspor (Yıldıztabya)
–:– İstanbul Bayburtspor (BAY)(Ligden çekilmişti)

6. Grup
14:30 Şafakspor – Kaynarcaspor (Rami)
14:30 Beykozspor – Kocasinanspor (Paşabahçe)
14:30 Küçükçekmecespor – Küçükköyspor (K. Metin Oktay)
14:30 Selimiyespor – Modafenspor (Selimiye)
14:30 Batı Trakyaspor – Şafak 76 (Merkezefendi)
–:– Çıksalınspor 3-0 Kocamustafapaşaspor (Hükmen)
–:– İstanbul Gümüşhanespor (BAY)(Ligden çekilmişti)

8. Grup
14:30 Selvispor – İzzettinspor (Z. Hasan Doğan)
14:30 Beylikdüzüspor – Topkapıspor (Beylikdüzü)
14:30 Zara Ekinlispor – Galataspor (Zara Ekinli)
14:30 Kağıthanespor – Ömerli Köyüspor (K. Hasbahçe)
14:30 Yenibosnaspor – Yeniköyspor (Bahçelievler İÖİ)
14:30 Feriköyspor – Yeşilköyspor (Feriköy)

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!