DOLAR 8,0580
EURO 9,6752
ALTIN 460,38
BIST 1.408
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
13°C
Sağanak Yağışlı
Paz 18°C
Pts 17°C
Sal 17°C
Çar 18°C

SAL 9. hafta programı

22.10.2015
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Lig’de 9. hafta karşılaşmaları 24 Ekim 2015 Cumartesi ve 25 Ekim 2015 Pazar günlerinde oynanacak. 2, 4, 5 ve 8. Gruplar Cumartesi günü 1, 3, 5 ve 7. Gruplar ise maçlarını Pazar günü oynayacaklar.

24 Ekim 2015 Cumartesi maç programı

2. Grup
12:30 İstanbul Kastamonuspor – Öz Trabzonlularspor (Namık Sevik)
14:30 Çayırbaşıspor – Çatalca Öznakkaşspor (Çayırbaşı)
14:30 Çeliktepespor – Çamlıcaspor (Seyrantepe)
14:30 Esenlerspor – Ortaçeşmespor (Albayrak)
14:30 Nişantaşıspor – Bakırköyspor (Yusuf Tunaoğlu)
00.00 Şile Yıldızspor 3-0 Başıbüyükspor (Hükmen)
00.00 Altınovaspor BAY

4. Grup
14:30 Alibeyköyspor – Albayrakspor (Alibeyköy)
14:30 Beyoğlu Yeniçarşıspor – Osmaniye İstiklalspor (Beyoğlu)
14:30 Gürpınarspor – Taksimspor (Gürpınar)
14:30 Irmakspor – Poligon Fethiyespor (Merkezefendi)
14:30 İstanbul Sinopspor – İstanbul Bayburtspor (K.Ç. Metin Oktay)
14:30 Kartal Belediyespor – Kavacıkspor (Kartal Bulvar)
00.00 İstanbulspor Kulübü BAY

6. Grup
12:30 Batı Trakyaspor – Şafakspor (Merkezefendi)
14:30 Kaynarcaspor – Çıksalınspor (Kaynarca)
14:30 Kocamustafapaşaspor – Selimiyespor (Namık Sevik)
14:30 Kocasinanspor – Küçükçekmecespor (Kocasinan)
14:30 Şafak 76 – Beykozspor 1908 (Mahmutbey)
00.00 Küçükköyspor 3-0 İstanbul Gümüşhanespor (Hükmen)
00.00 Modafen (BAY)

8. Grup
12:30Galataspor – Yenibosnaspor (Beyoğlu)
14:30 İzzettinspor – Zara Ekinlispor (İzzettin)
14:30 Topkapıspor – Kağıthanespor Fatih Mimarsinan)
14:30 Ömerli Köyüspor – Feriköy (Hadımköy)
14:30 Selvispor – İstanbul Beylikdüzüspor (Zeytinburnu Hasan Doğan)
14:30 Yeşilköyspor – Yeniköyspor (Bakırköy 1 Nolu Saha)
25 Ekim 2015 Pazar maç programı

1. Grup
12:30 Çeliktepe Ümitspor – Sultanbeylispor (Seyrantepe)
14:30 Davutpaşaspor – Erokspor (Namık Sevik)
14:30 Dolayobaspor – Merkezefendispor (Dolayoba)
14:30 Pazariçi Köprülüspor – Ramispor (Yıldıztabya)
17:00 Ortaköyspor – Gazi Mahallesispor (Çilekli)
00.00 Çubukluspor 3-0 Sarıyer Yenimahallespor (Hükmen)
00.00 Güngörenspor BAY

3. Grup
12:30 Öz Alibeyköyspor – Altıntepsi Makelspor (Alibeyköy)
14:30 Bağcılarspor – Bostancıspor (Mahmutbey)
14:30 Bağlarbaşıspor – Yücespor (Yenisahra)
14:30 Esenyurt İncirtepespor – Nurtepespor (Esenyurt Bld.)
14:30 Küçükçekmece Yeşilova Esnafspor – Kurtköyspor (Yeşilova)
14:30 Ayazağaspor – Ataşehir Çamolukspor (Ayazağa)
00.00 Vardarspor BAY

5. Grup
12:30 Yeşilpınarspor -Avcılar Belediye Gençlikspor (Yıldıztabya)
14:30 Bahçelievler Gümüşhanespor – Silivri Alibeyspor (Kocasinan)
14:30 Damlaspor – Acıbademspor (Zeytinburnu Hasan Doğan)
14:30 Gülsuyuspor – Kadırgaspor (Başıbüyük)
14:30 Hasköyspor – Pendikgücü (Beyoğlu)
14:30 Karabekirspor – Kuştepespor (Çakmak)
00.00 Soğuksuspor BAY

7. Grup
14:30 Alibeyköy Parsellerspor – Selimpaşaspor (Alibeyköy)
14:30 Çekmeköyspor – İstinyespor (Alemdağ)
14:30 Dudulluspor – Okspor (Dudullu)
14:30 Mecidiyeköyspor – Güneşlispor (Seyrantepe)
14:30 Zeytinburnuspor – Esentepe Adıyamanspor (Zeytinburnu)
00.00 Kestanelikspor 3-0 Günyamaçspor (Hükmen)
00.00 Kartal Bulvarspor BAY

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!