Dolar 32,4990
Euro 34,8939
Altın 2.406,61
BİST 10.391,89
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Hafif Yağmurlu
İstanbul
30°C
Hafif Yağmurlu
Cum 26°C
Cts 28°C
Paz 30°C
Pts 29°C

Süper Amatör Lig 14. Hafta Maç Programı

A+
A-
29.11.2017

İstanbul Süper Amatör Ligde 14. hafta programı açıklandı. 1, 3, 5, 7 ve 9. Grup takımları maçlarını 3 Aralık 2017 Cumartesi günü, 2, 4, 6 ve 8. Grup takımları ise 4 Aralık 2017 Pazar günü oynayacak.

1. Grup
14.30 Yenibosnaspor- Leventspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
14.30 Esentepe Adıyamanspor – Albayrakspor (Zara Ekinli)
14.30 Başakşehirspor – İstanbul Bafraspor (İBB Cebeci Spor Kompleksi)
14.30 Çubukluspor – Gültepe (Çavuşbaşı)
–.– Davutpaşa 3-0 Güngörenspor (Hükmen)

3. Grup
12.30 Yıldırım Bosnaspor – İstanbul Kayaşehirspor (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Arnavutköy Belediyespor – Ortaköy (Bolluca)
14.30 Soğuksu – Gültepe Özgençlikspor (Paşabahçe)
14.30 Çapaspor – Bağcılar İstoçspor (Namık Sevik)
15.00 Dolayoba – Beşyüzevlerspor (Dolayoba)

5. Grup
14.30 Kurtköyspor – Kavacıkspor (Pendik Belediye)
14.30 Kanarya – Bostancıspor (Kanarya)
14.30 İstanbul Siirtspor – Kilyosspor (F. Mimarsinan)
14.30 Terazidere – Kocasinanspor (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Merkezefendispor – Sultanbeyli Uzunderespor (Merkezefendi)

7. Grup
14.30 Kaynarcaspor – Hasköy (Kaynarca)
14.30 Yahya Kemalspor – Şafakspor (Yahya Kemal)
14.30 Gazi Mahallesispor – Avcılar Belediyespor (Gazi Mahallesi)
14.30 Akatlarspor – Bağlarbaşıspor (Çilekli)
14.30 Kartal Belediyespor – Ortaçeşme (Kubilay Köse)

9. Grup
14.30 Başakşehir İkitelli – Fikirtepe Dumlupınar (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
14.30 İFA – Bayrampaşa Altıntepsi (İFA)
14.30 Pazariçi Köprülü – İstanbul Malatyaspor (Yıldıztabya)
14.30 Araphanspor – Bakırköyspor (Alibeyköy)
–.– Kemahspor 0-3 Zara Ekinlispor (Hükmen)


3 Aralık 2017 Pazar Maç Programı

2. Grup
14.00 Ayazağaspor – Dikilitaşspor (Ayazağa Atatürk)
14.30 Sekbanlarspor – Zeytinburnu 1957 (İBB Bayrampaşa)
14.30 Kuştepespor – Kartalgücüspor (Feriköy)
14.30 Topkapı – Okspor (F. Mimarsinan)
14.30 Yeşil Esenyurt – Sultanbeylispor (Esenyurt)

4. Grup
12:00 Rami – Barbarosspor (Rami)
12:30 Nişantaşıspor – Beykozspor 1908 (Bayrampaşa İBB) (Seyircisiz)
14:00 Küçükyalı Yelken – Küçükköyspor (Başıbüyük)
14:30 Büyükçekmece Belediyespor – İstanbulspor Kulübü (Büyükçekmece)
14:30 Başakşehir Kartalspor – GOP Yeniköy (Şehit Komiser Erdem Özçelik)

6. Grup
12:30 İstanbul Mesudiyespor – Osmaniye İstiklalspor (Paşabahçe)
14:30 İstanbul Güngörenspor – Kadırga (Mimar Yahya Baş)
14:30 Bağcılar Güneşlispor – Pendik Kavakpınarspor (Albayrak Suni)
14:30 Yıldıztabya – Çeliktepe (Yıldıztabya)
–.– Tunaspor 3-0 Topçular (Hükmen)

8. Grup
14:30 Kestanelik – Irmakspor (İzzettin)
14:30 Ömerli Köyüspor – Ataşehir Çamolukspor (Hadımköy)
14:30 Paşabahçe – Kartaltepe (Göktürk)
14:30 Çayırbaşıspor – Küçükçekmece İY (Çayırbaşı)
14:30 Yedikule – Cevizli Anadoluspor (Namık Sevik)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!