Dolar 32,2223
Euro 34,9837
Altın 2.507,40
BİST 10.895,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 24°C
Açık
İstanbul
24°C
Açık
Çar 22°C
Per 22°C
Cum 23°C
Cts 23°C

Süper Amatör Lig 16 Eylül Pazar Canlı Maç Skorları

A+
A-
16.09.2018

İstanbul’da, 2018-2019 sezonunda Süper Amatör Lig 2. hafta maçları bugün sona eriyor.

Maçların canlı skorlarına aşağı bölümden ulaşabilirsiniz.

Maç skoru desteği vermek isterseniz 0530 038 1981 numaralı telefona WhatsApp ya da SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

Sayfayı yenilemek için TIKLAYINIZ

16 Eylül 2018 Pazar Maç Programı

1. Grup
16.00 Büyükçekmece Belediyespor 1-0 Maltepe Yıldız (Büyükçekmece)
16.00 İstanbul Beylikdüzü 1-0 Çakmakspor (Kavaklı Hasan Doğan)
16.00 Ayazağaspor 1-2 Çeliktepespor (Ayazağa Atatürk)
16.00 Bulvarspor 1-1 Ortaköyspor (Kubilay Köse)
16.00 Ataşehir Çamolukspor 0-2 Çekmeköy Belediyesi Alemdağ (Maltepe Başıbüyük)
16.00 Paşabahçespor 3-0 Tunaspor (Paşabahçe)

 

3. Grup
14.00 Sütlücespor 0-0 Gazi Mahallesispor (Beyoğlu)
14.00 İstanbul Sahilspor 2-0 Ramispor (Kubilay Köse)
16.00 İstanbul Siirtgücüspor 6-1 Üsküdar Anadolu (Esenyurt Belediye)
16.00 İstanbul Güngörenspor 1-3 Kuştepespor (Mimar Yahya Baş)
16.00 Yeniköyspor 5-1 Mahmutbeyspor (Çayırbaşı)
16.00 Pazariçi Köprülüspor 1-1 Kağıthanespor (Yıldıztabya)



5. Grup
12.30 Dolayoba 3-1 Merkezefendispor (Dolayoba)
16.00 Leventspor 0-1 Albayrakspor (İsmet İnönü)
16.00 İFA 4-1 Avcılar Belediyespor (İFA)
16.00 Soğuksuspor 0-1 Başakşehirspor (Seyrantepe)
16.00 Davutpaşaspor 3-3 Reşitpaşaspor (Namık Sevik)
16.00 Arnavutköy Belediyespor 2-0 Karabekirspor (Bolluca)

 

7.Grup
14.00 İstanbul Türk Telekomspor 2-0 Silivri Alibeyspor (İsmet İnönü)
16.00 Kartaltepespor 0-0 Bakırköyspor (Bayrampaşa Belediye)
16.00 Piyalepaşaspor 2-0 Dudulluspor (Beyoğlu)
16.00 Şafakspor 2-1 1453 Fatih Gençlik (Rami)
16.00 Kurtköyspor 2-0 Hamidiyespor (Pendik Çamlık)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!