Dolar 32,1767
Euro 34,9655
Altın 2.506,33
BİST 10.895,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 24°C
Açık
İstanbul
24°C
Açık
Çar 22°C
Per 22°C
Cum 23°C
Cts 23°C

Süper Amatör Lig 16. Hafta maç bülteni

A+
A-
13.12.2017

İstanbul Süper Amatör Ligde 16. hafta programı açıklandı. 1, 3, 5, 7 ve 9. grup takımları maçlarını 16 Aralık Cumartesi günü, 2, 4, 6 ve 8. grup takımları ise 17 Aralık Pazar günü oynayacak.

16 Aralık 2017 Cumartesi Maç Programı

1. Grup
14.30 Albayrak – Levent (Albayrak Çim)
14.30 İstanbul Bafra – Yenibosna (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Gültepe – Davutpaşa (Yahya Kemal)
14.30 Çubuklu – Başakşehir (Çavuşbaşı)
14.30 Dudullu – Esentepe Adıyaman (Dudullu)
–.– Güngörenspor (BAY)

3. Grup
12.00 Bağcılar İSTOÇ – Arnavutköy Belediyespor (Mahmutbey)
12.30 Beyoğlu Yeniçarşı – Yıldırımbosna (Alibeyköy)
12.30 Çapa – Soğuksuspor (Namık Sevik)
14.30 İstanbul Kayaşehir – Beşyüzevler (Şehit Erdem Özçelik)
–.– Gültepe Özgençlik 0-3 Dolayoba (Hükmen)
–.– Ortaköy (BAY)

5. Grup
14.00 Mahmutbey – İstanbul Siirt (Mahmutbey)
14.30 Kilyos – Kavacık (Kilyos)
14.30 Kocasinan – Kurtköyspor (Kocasinan)
14.30 Merkezefendi – Terazidere (Merkezefendi)
16.00 Sultanbeyli Uzundere – Kanarya (Sultanbeyli 75. Yıl)
–.– Bostancı (BAY)

7. Grup
14.30 Avcılar Belediyespor – Hasköy (Avcılar Atatürk)
14.30 Vefa – Gazi Mahallesi (Namık Sevik)
14.30 Kartal Belediyespor – Akatlar (Kubilay Köse)
14.30 Ortaçeşme – Yahya Kemal (Ortaçeşme)
14.30 Bağlarbaşı – Kaynarca (Yenisahra)
–.– Şafakspor (BAY)

9. Grup
12.30 Başakşehir İkitelli – İStanbul Malatya (Şehit Erdem Özçelik)
14.30 Araphanspor – Pazariçi Köprülüspor (Alibeyköy)
14.30 Zara Ekinli – Fikirtepe Dumlupınar (Zara Ekinli)
15.00 İFA – Bakırköy (İFA)
–.– Kemahspor 0-3 Bayrampaşa Altıntepsi (Hükmen)




17 Aralık 2017 Pazar Maç Programı

2. Grup
12.30 Yeşil Esenyurt – Topkapı (Esenyurt Bld)
14.30 Sultanbeyli – Kuştepe (Sultanbeyli 75. Yıl)
14.30 Dikilitaş – Zeytinburnu 1957 (Çilekli)
17.00 Okspor – Sekbanlarspor (Beyoğlu)
17.00 1877 Alemdağ – Ayazağa (Alemdağ)
–.– Kartalgücü (BAY)

4. Grup
14.30 GOP Yeniköy – Büyükçekmece Belediyespor (Terkos)
14.30 Nişantaşı – Başakşehir Kartal (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14.30 Küçükköy – İstanbulspor Kulübü (Küçükköy Ramazan Süt)
14.30 Beykoz 1908 – Rami (Paşabahçe)
15.00 Karabekirspor – Küçükyalı Yelken (Ümraniye Bld.)
–.– Barbarosspor (BAY)

6. Grup
14.30 Mustafakemalpaşa – İstanbul Mesudiye (Avcılar Atatürk)
14.30 Osmaniye İstiklal – Kadırga (Bakırköy 1 Nolu)
14.30 Çeliktepe – Tunaspor (Seyrantepe)
14.30 Yıldıztabya – Bağcılar Güneşli (Yıldıztabya)
14.30 Pendik Kavakpınar – İstanbul Güngören (Kaynarca)
–.– Topçularspor (BAY)

8. Grup
14.30 Kartaltepe – Ismakspor (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Kağıthane – Paşabahçe (Nurtepe)
14.30 Yedikule – Çayırbaşı (Namık Sevik)
14.30 Cevizli Anadolu – Ömerli Köyü (Kubilay Köse)
15.00 Küçükçekmece İY – Kestanelik (Halkalı Etap)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!