DOLAR 8,0909
EURO 9,5609
ALTIN 494,77
BIST 1.157
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Sisli
İstanbul
21°C
Sisli
Sal 23°C
Çar 22°C
Per 19°C
Cum 19°C

Süper Amatör Lig 19 Kasım Pazar Maç Skorları

Süper Amatör Lig 19 Kasım Pazar Maç Skorları
19.11.2017
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 12. hafta bugün oynanacak maçlarla sona eriyor. 2, 4, 6 ve 8. Grup takımlarının maç programı haberin devamında.

Not: Maçlar tamamlandığında puan durumları hemen eklenecek.

Skor desteği için 0532 574 3379 numaralı telefona Whatsapp’tan mesaj yollayabilirsiniz.

19 Kasım 2017 Pazar Maç Programı

2. Grup
13.00 Kuştepespor 3-4 Sekbanlarspor (Mimarsinan)
15.00 Topkapıspor 1-5 Kartalgücüspor (F. Mimarsinan)
15.00 Yeşil Esenyurtspor 1-1 Dikilitaşspor (Esenyurt)
15.30 Ayazağaspor 1-1 Zeytinburnu 1957 (Bayrampaşa İBB)
17.00 1877 Alemdağspor 3-0 Kulaksız Okspor (Alemdağ)
–.– Sultanbeylispor (BAY)


 

4. Grup
14.30 Ramispor 0-0 Büyükçekmece Belediyespor (Rami)
14.30 Küçükyalı Yelkenspor 1-0 İstanbulspor Kulübü (Başıbüyük)
14.30 Başakşehir Kartalspor 1-2 Barbarosspor (Şehit Erdem Özçelik)
14.30 Nişantaşıspor 1-0 Küçükköyspor (Yusuf Tunaoğlu)
15.00 Karabekirspor 3-1 GOP Yeniköyspor (Ümraniye Bld. Suni Çim)
–.– Beykozspor 1908 (BAY)




6. Grup
14.30 Bayrampaşa Tunaspor 1-0 İstanbul Güngörenspor (Bayrampaaş Bld.)
14.30 Yıldıztabyaspor 2-0 Osmaniye İstiklalspor (Yıldıztabya)
14.30 Mustafakemalpaşaspor 4-1 Pendik Kavakpınarspor (Avcılar Atatürk)
12.30 İstanbul Mesudiyespor 3-0 Kadırgaspor (Paşabahçe)
–.– Bağcılar Güneşlispor 3-0 Topçularspor (Hükmen)
–.– Çeliktepespor (BAY)

 

8. Grup
14.30 Ömerli Köyüspor 0-0 Kestanlikspor (Hadımköy)
14.30 Paşabahçespor 2-3 Irmakspor (Paşabahçe)
14.30 Çayırbaşıspor 1-8 Ataşehir Çamolukspor (Çayırbaşı)
14.30 Yedikulespor 2-4 Kartaltepespor (Namık Sevik)
14.30 Kağıthanespor 3-0 Küçükçekmece İY (Nurtepe)
–.– Cevizli Anadoluspor (BAY)

 

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!