DOLAR 7,7000
EURO 9,1386
ALTIN 418,79
BIST 1.535
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 9°C
Az Bulutlu
İstanbul
9°C
Az Bulutlu
Sal 13°C
Çar 13°C
Per 8°C
Cum 9°C

Süper Amatör Lig 24 Ekim Çarşamba Canlı Maç Skorları

24.10.2018
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde, 24 Ekim Çarşamba 2018 günü oynanacak olan maçların canlı skorlarına aşağı bölümden ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 574 3379 numaralı telefona SMS ya da WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.


24 Ekim 2018 Çarşamba Maç Programı

2. Grup
12.30 Batı Trakya 1-0 Siirt İstanbul Yavuz Selim (Merkezefendi)
12.30 Yahya Kemal 3-5 Yenibosna (Yahya Kemal)
14.30 Araphanspor 0-5 Dikilitaş (Şehit Osman Yumuk)
14.30 Gümüşsuyu 1-1 Kestanelik (Ortaçeşme)
14.30 Muratbeyspor 1-1 Bayrampaşa Altıntepsi (Çatalca)
14.30 Nişantaşıspor 0-3 Beyoğlu Yeniçarşı (Yusuf Tunaoğlu)

 

4. Grup
14.30 Atlasspor 1-1 Feriköyspor (Asım Kara)
14.30 Küçükçekmece İY 1-4 İstanbul Bafra (Halkalı Etap)
14.30 Hasköy 2-1 Sultanbeylispor (Beyoğlu)
14.30 Irmakspor 2-1 Bağlarbaşıspor (Merkezefendi)
14.30 Kaynarcaspor 1-3 Cevizli Anadoluspor (Kaynarca)
14.30 Beykoz 1908 2-0 İstanbul Bulancak (Paşabahçe)





6. Grup
12.30 İstanbul Mesudiye 3-0 İstanbul Kayaşehir (Paşabahçe)
12.30 Okspor 1-1 Denizköşkler (Beyoğlu)
14.30 Barbaros 1-4 Küçükköy (Selimiye)
14.30 Kartalgücüspor 1-1 İstanbul Sinop (Kubilay Köse)
14.30 Yıldırımbosna 0-0 Mecidiyeköy (Namık Sevik)
14.30 Şirintepe 0-1 Çantaköy (Yahya Kemal)

 

8. Grup 
12.30 Çamlıcaspor 5-1 Yıldıztabya (Selimiye)
12.30 İstanbul Ağrıspor 2-0 İstinyespor (Kaynarca)
14.30 Kanaryaspor 5-2 Kadırgaspor (Kanarya)
14.30 Osmaniye İstiklal Ert. Çıksalınspor (Bakırköy 1 No’lu)
14.30 Sekbanlarspor 2-0 Kocasinanspor (İBB Bayrampaşa)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!