DOLAR 13,5755
EURO 15,4520
ALTIN 793,39
BIST 2.048,68
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 4°C
Hafif Yağmurlu
İstanbul
4°C
Hafif Yağmurlu
Çar 8°C
Per 10°C
Cum 2°C
Cts 3°C

Süper Amatör Lig 4. Hafta Hakemleri açıkladı

25.09.2015
A+
A-

Süper Amatör Lig’de 4. Hafta karşılaşmalarını yönetecek Hakemler, İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

1. Grup
Güngören-Çeliktepe Ümit: Kubilay Kartal
Çubuklu-Ortaköy: Ardıl İlgin
Gazi Mahallesi-Sultanbeyli: Yalçın Taşkınfurat
Dolayoba-Pazariçi Köprülü: Mustafa Can Esen
Merkezefendi-Davutpaşa:  Hakan Tezcan

2. Grup
Altınova-Nişantaşı: Çağrı Kaya
Öz Nakkaş-Bakırköy: Oğuz Kaan Işık
İstanbul Kastamonu-Çeliktepe: Barış Esa
Şile Yıldız-Çayırbaşı: Alican Özışık
Öz Trabzonlular-Esenler: Tolga Akbaba

3. Grup
Yücespor-Kurtköyspor: Murat Madan
Vardar-Ayazağa: Mustafa Salih Erol
Altıntepsi Makel-Yeşilova Esnaf: Muhammed Enes Özel
Öz Alibeyköy-Esenyurt İncirtepe: Mustafa Tolga Kanarya
Bağlarbaşı-Bağcılar: Selamet Yılmaz
Bostancı-Ataşehir Çamoluk: Muhammet Dirice

4. Grup
İstanbul Sinop-Irmak: Caner Erbil
İstanbul Bayburt-Alibeyköy: Sinan Ertingü
İstanbulspor Kulübü-Beyoğlu Yeniçarşı: Rıdvan Karadayı
Taksim-Osmaniye İstiklal: Volkan Karataş
Kavacık-Albayrak: İsmail Şen
Kartal Belediyespor-Gürpınar: Serkan Ergün

5. Grup
Acıbadem-Pendikgücü: Mehmet Hasan Küçük
Silivri Alibey-Kadırga: Kemal Küçükuysal
Bahçelievler Gümüşhane-Damlaspor: Serkan Karaca
Kuştepe-Gülsuyu: Abdulkadir Düzgün
Soğuksu-Hasköy: Sercan Yılmaz
Karabekir-Yeşilpınar: Göksel Göktürk

6. Grup
Modafen-Şafak 76: Mustafa Bekar
Küçükçekmece-Beykoz: Erkoç Doğan
Kocamustafapaşa-Kocasinan: Serhat Korkmaz
Küçükköy-Kaynarca: Okan Akın
İstanbul Gümüşhane-Batı Trakya: A.Buğraş Taşkınsoy
Selimiye-Şafakspor: Yağız Gönültaş

7. Grup
Güneşli-Esentepe Adıyaman: Murat Toraman
Okspor-Çekmeköy: Samet Tükenmez
Günyamaç-İstinye: Burak Hümmet
Bulvar-Zeytinburnu:     Sedat Bayrak
Dudullu-Alibeyköy Parseller: Atak Kozik
Kestanelik-Mecidiyeköy: Tanju Mollaoğlu

8. Grup
Zara Ekinli-Kağıthane: Gökalp Kurt
Topkapı-Ömerli Köyü: Bahadır Yılmaz
İzzettin-Yeniköy: İlker Yasin Avcı
Beylikdüzü-Yenibosna: Hakan Karaburunoğlu
Yeşilköy-Galata: Cüneyt Yıldız
Selvi-Feriköy:  Aykut Sergin

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!