Dolar 32,8221
Euro 35,1421
Altın 2.449,46
BİST 10.771,36
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Açık
İstanbul
29°C
Açık
Paz 29°C
Pts 30°C
Sal 29°C
Çar 29°C

Süper Amatör Lig 9 Aralık Cumartesi Canlı Maç Skorları

A+
A-
09.12.2017

İstanbul Süper Amatör Ligde 15. hafta maçları bugün oynanan maçlarla sona erecek. 2, 4, 6 ve 8. Grup takımlarının oynayacağı maçların skorları şu şekilde oluştu.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e SMS yada WhatsAPP ile mesaj yollayabilirsiniz.

2. Grup
14:00 Dikilitaş 1-1 Kuştepe (Çilekli)
14:30 Kulaksız Okspor  3-2 Ayazağaspor (Beyoğlu)
14:30 1877 Alemdağ 7-0 Yeşil Esenyurt (Alemdağ)
14:30 Kartalgücü 0-4 Sekbanlar (Kartal Yunus)
14:30 Sultanbeyli 2-0 Topkapı (Sultanbeyli 75.Yıl)

 

4. Grup
14:00 Karabekirspor 2-1 Nişantaşı (Çakmak)
14:30 GOP. Yeniköy 2-3 Küçükyalı Yelken (Terkos)
14:30 Küçükköy 2-1 Rami (Küçükköy)
14:30 Barbarosspor 0-5 Büyükçekmece Belediyespor (Selimiye)
14.30 Beykoz 1908 – Başakşehir Kartal (11 Aralık’ta)
__ __ İstanbulspor Kulübü (BAY)





6. Grup
12:30 Mustafakemalpaşa 1-2 Yıldıztabya (Hadımköy)
14:30 Osmaniye İstiklal 0-4 Tunaspor (Bakırköy Belediye 1 No’lu Saha)
14:30 Çeliktepespor 3-1 Bağcılar Güneşli (Kağıthane Seyrantepe)
14:30 Pendik Kavakpınar 0-1 İstanbul Mesudiye (Kaynarca)
__ __ Topçular 0-3 İstanbul Güngören (Hükmen)
__ __
Kadırga (BAY)

 

8. Grup
14:30 Kartaltepe 2-1 Ömerli Köyü (Bayrampaşa Belediye)
14:30 Kağıthane 2-1 Yedikule (Kağıthane Belediyesi Nurtepe sahası)
14:30 Cevizli Anadolu 4-2 Çayırbaşı (Gülsuyu Asım Kara)
15:00 Küçükçekmece İ.Y. 2-3 Paşabahçe (Küçükçekmece Metin Oktay)
15:00 Ataşehir Çamoluk 5-0 Kestanelik (Başıbüyük)
__ __ Irmakspor (BAY)

AmatötLig.Net


YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!