DOLAR 8,0083
EURO 9,5376
ALTIN 465,00
BIST 1.321
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Çok Bulutlu
İstanbul
13°C
Çok Bulutlu
Per 14°C
Cum 15°C
Cts 14°C
Paz 14°C

Süper Amatör Ligde 7 Ocak Pazar Canlı Maç Skorları

Süper Amatör Ligde 7 Ocak Pazar Canlı Maç Skorları
07.01.2018
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 20. haftanın perdesi bugün oynanacak maçlarla açılıyor. 1, 3, 5, 7 ve 9. Grup takımlarının maç programı şu şekilde oluştu.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp ya da SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

1. Grup
12:30 Davutpaşa 2-1 Başakşehir (Namık Sevik)
14:30 Albayrak 0-2 İstanbul Bafra (Albayrak Çim)
14:30 Levent 2-1 Dudullu (Beşiktaş Çilekli Tesisleri)
14:30 Yenibosna 5-1 Çubuklu (Bahçelievler Özel İdare)
__ __ Güngörenspor 0-3 Gültepe (Hükmen)
__ __ Esentepe Adıyaman (BAY)

3. Grup
12:30 Dolayoba 3-1 Çapa (Dolayoba)
14:30 İstanbul Kayaşehir 6-1 Gültepe Özgençlik (Başakşehir Şehit Erdem Özçelik)
14:30 Beşyüzevler 2-0 Beyoğlu Yeniçarşı (Bayrampaşa Büyükşehir Stadı)
15:00 Arnavutköy Belediyespor 2-2 Soğuksu (Esenler Stadı)
__ __ Ortaköy 3-0 Bağcılar İstoçspor (Hükmen)
__ __ Yıldırımbosna (BAY)




5. Grup

14:30 Kilyos 6-3 Kocasinan (Yıldıztabya)
14:30 Bostancı 2-3 Sultanbeyli Uzundere (Yeni Sahra)
14:30 Kavacık 2-1 Mahmutbey (Kavacık)
14:30 Kurtköy 3-0 Merkezefendi (Pendik Çamlık)
__ __ Kanarya 3-0 Terazidere (Hükmen)
__ __ Siirt İstanbul YSK (BAY)


7. Grup

14:30 Avcılar Belediyespor 4-1 Bağlarbaşı (Avcılar Atatürk)
14:30 Şafakspor 5-0 Ortaçeşme (Eyüp Rami )
14:30 Hasköy 1-3 Vefa (Beyoğlu)
14:30 Kaynarca 3-1 Kartal Belediyespor (Kaynarca)
__ __ Yahya Kemal 3-0 Akatlar (Hükmen)
__ __ Gazi Mahallesi (BAY)


9. Grup

14:30 Araphan 2-0 Bayrampaşa Altıntepsi (Alibeyköy)
14:30 Bakırköy 0-3 Zara Ekinli (Bakırköy 1 Nolu Saha)
14:30 İFA 6-2 Başakşehir İkitelli (İFA)
14:30 İstanbul Malatya 3-2 Fikirtepe Dumlupınar (Namık Sevik)
__ __ Pazariçi Köprülü 3-0 Kemahspor (Hükmen)


AmatörLig.Net



YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!