DOLAR 7,8727
EURO 9,3985
ALTIN 458,00
BIST 1.342
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 15°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
15°C
Parçalı Bulutlu
Cum 16°C
Cts 14°C
Paz 14°C
Pts 15°C

U13 Türkiye Şampiyonası sonuçları (Final)

U13 Türkiye Şampiyonası sonuçları (Final)
14.06.2016
A+
A-

U13 Türkiye Şampiyonası karşılaşmalarında oynanan maçlarların sonuçları haberimizin devamındadır.

İSTANBUL
11 Haziran Cumartesi
13:00 İstanbul Damlaspor-Sultangazispor 4-0
15:00 Fenerbahçe-Küçükköy 2-0
12 Haziran Pazar
13:00 İstanbul Damlaspor-Küçükköy 2-0
13:00 Fenerbahçe-Sultangazispor 4-0
13 Haziran Pazartesi
13:00 Sultangazispor-Küçükköy 1-0
15:00 Fenerbahçe-İstanbul Damlaspor 3-0

EDİRNE
A Grubu
11 Haziran Cumartesi
17:00 Gölcükspor-Cennet Barbarosspor 1-1
Çorluspor 1947-Bay
12 Haziran Pazar
18:30 Çorluspor 1947-Gölcükspor 3-1
İstanbul Cennet Barbarosspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
17:00 Cennet Barbarosspor-Çorluspor 1947 0-0
Gölcükspor-Bay
B Grubu
11 Haziran Cumartesi
18:30 Kocaeli Birlikspor-Lüleburgazspor 5-0
Beykozspor 1908-Bay
12 Haziran Pazar
17:00 Lüleburgazspor -Beykozspor 1908 1-1
Kocaeli Birlikspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
18:30 Kocaeli Birlikspor-Beykozspor 1908 3-1
Lüleburgazspor -Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
10:30 Çorluspor 1947-Kocaeli Birlikspor 1-2

ÇANAKKALE
A Grubu
11 Haziran Cumartesi
16:30 MP Başakşehirspor-Sitespor 0-0
Balıkesir BŞBld-Bay
12 Haziran Pazar
18:30 MP Başakşehirspor-Balıkesir BŞBld 3-1
Kapaklı Sitespor-Bay
13 Haziran Pazartesi
16:30 Sitespor-Balıkesir BŞBld 6-1
Medipol Başakşehirspor-Bay
Birinci Belirleme Maçı
Sitespor-MP Başakşehirspor 4-2 pen
B Grubu
11 Haziran Cumartesi
18:30 Çeliktepespor-Edirne Enderspor 8-0
Manisaspor-Bay
12 Haziran Pazar
16:30 Manisaspor-Edirne Enderspor 3-0
Çeliktepespor-Bay
13 Haziran Pazartesi
18:30 Manisaspor-Çeliktepespor 3-2
Edirne Enderspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
16:00 Kapaklı Sitespor-Manisaspor 2-2 (5-3pen.)

SAKARYA
A Grubu
11 Haziran Cumartesi
16:00 Beşiktaş-Yalovagücü 6-0
İzmit Gençlerbirliği-Bay
12 Haziran Pazar
14:00 Yalovagücü-İzmit Gençlerbirliği 3-0
Beşiktaş-Bay
13 Haziran Pazartesi
16:00 Beşiktaş-İzmit Gençlerbirliği  8-0
Yalovagücüspor-Bay
B Grubu
11 Haziran Cumartesi
18:00 Darıca G.Birliği-1308 Osmaneli Bld 4-0
İstanbul Hasip Dinçsoy İlköğretim Okulu-Bay
12 Haziran Pazar
12:00 Hasip Dinçsoy İO-1308 Osmaneli Bld 3-0
Darıca Gençlerbirliği-Bay
13 Haziran Pazartesi
18:00 Hasip Dinçsoy İO-Darıca G.Birliği 2-2 (5-4)pen
1308 Osmaneli Belediyespor-Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
11:00 Beşiktaş -İstanbul Hasip Dinçsoy İO 4-0

BALIKESİR (Ayvalık)
A Grubu
11 Haziran Cumartesi
17:00 Bergama Bld-Erokspor 2-1
Çanakkale Hastanebayırıspor-Bay
12 Haziran Pazar
18:30 Erokspor-Hastanebayırıspor 1-1
Bergama Belediyespor-Bay
13 Haziran Pazartesi
17:00 Bergama Bld-Hastanebayırıspor 3-1
Erokspor-Bay
B Grubu
11 Haziran Cumartesi
18:30 İzmirgücü-Güngörenspor 4-2
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi-Bay
12 Haziran Pazar
17:00 Güngörenspor-Dumlupınar Üniversitesi 2-1
İzmirgücüspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
18:30 İzmirgücü-Dumlupınar Üniversitesi 5-0
Güngörenspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
17:00 Bergama Bld-İzmirgücü 0-3

BİLECİK
A Grubu
11 Haziran Cumartesi
16:30 Manisa BŞBld-İstanbul Genç Yıldızlar 1-1
Bursa Arabayatağıspor-Bay
12 Haziran Pazar
18:00  Arabayatağıspor-Manisa BŞBld 0-0
İstanbul Genç Yıldızlarspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
16:30 İstanbul Genç Yıldızlar-Arabayatağı 4-4
Manisa BŞBld-Bay
Birinci Belirleme Maçları
Manisa BŞBld-Arabayatağıspor 4-1 (pen)
İstanbul Genç Yıldızlar-Manisa BŞBld 3-2 (pen)
B Grubu
11 Haziran Cumartesi
18:00 Eskişehirspor-İnegölspor 3-0
İstanbul Güngörenspor-Bay
12 Haziran Pazar
16:30 İnegölspor-İstanbul Güngören 2-0
Eskişehirspor-Bay
13 Haziran Pazartesi
18:00 Eskişehirspor- İstanbul Güngören 6-1
İnegölspor-Bay
FİNAL
14 Haziran Salı
11:00 İstanbul Genç Yıldızlar-Eskişehirspor 0-4

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!