Dolar 16,8132
Euro 17,5501
Altın 976,27
BİST 2.405,98
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Açık
İstanbul
29°C
Açık
Sal 29°C
Çar 30°C
Per 29°C
Cum 25°C

U19 Türkiye Şampiyonası Sonuçları (Final)

A+
A-
08.05.2016

U19 Türkiye Şampiyonasında 2. Günde alınan sonuçlar haberimizin devamındadır.

TEKİRDAĞ(Çorlu)
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Lüleburgazspor-Fikirtepe Dumlupınar 6-0
Çenesuyu Plajyoluspor-Bay
6 Mayıs Cuma
16:30 Fikirtepe Dumlupınar-Çenesuyu Plajyolu 1-1
Lüleburgazspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
14:00 Çenesuyu Plajyolu-Lüleburgazspor 2-2
Fikirtepe Dumlupınarspor-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
16:30 İstanbul Altınova-Uzunköprüspor 1-0
Kocaelispor-Bay
6 Mayıs Cuma
14:00 Kocaelispor-Uzunköprüspor 2-1
İstanbul Altınovaspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
16:30 İstanbul Altınova-Kocaelispor 2-1
Uzunköprüspor
FİNAL
8 Mayıs Pazar
16:30 Lüleburgazspor-İstanbul Altınova 1-0

KOCAELİ
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
13:00 Erokspor-Saray Belediyespor 3-2
Erenlerspor-Bay
6 Mayıs Cuma
15:15 Saray Belediyespor-Erenlerspor 1-1
Erokspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
13:00 Erenlerspor- Erokspor 3-1
Saray Belediyespor-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
15:15 Çeliktepespor-Kıbrıscıkspor 2-1
Sakarya Yenikent Fıratspor-Bay
6 Mayıs Cuma
13:00 Yenikent Fıratspor-Kıbrıscıkspor 4-3
İstanbul Çeliktepespor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
15:15 Çeliktepespor-Yenikent Fıratspor 2-0
Kıbrıscıkspor-Bay
FİNAL
8 Mayıs Pazar
13:30 Erenlerspor-Çeliktepespor 1-1 (3-1 pen.)

ÇANAKKALE
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Yalovaspor-Gönen Belediye 1-1
Başakşehirspor-Bay
6 Mayıs Cuma
16:00 Başakşehirspor-Yalovaspor 1-1
Gönen Belediye
7 Mayıs Cumartesi
14:00 Başakşehirspor-Gönen Belediye 2-0
Yalovaspor-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
16:00 Beylikdüzüspor-Bandırmaspor 0-0
Çorluspor 1947-Bay
6 Mayıs Cuma
14:00 Beylikdüzüspor-Çorluspor 1947 3-0
Bandırmaspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
16:00 Çorluspor 1947-Bandırmaspor 3-1
Beylikdüzüspor-Bay
FİNAL
8 Mayıs Pazar
13:00 Başakşehirspor-Beylikdüzüspor 2-0

BOLU
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Kartal Bulvar-Gebze Beylikbağı 3-2
Kaynaşlı Belediyespor-Bay
6 Mayıs Cuma
12:00 Kaynaşlı Bld-Gebze Beylikbağı 3-2
Kartal Bulvarspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
14:00 Kaynaşlı Bld-Kartal Bulvarspor 1-1 (6-5)pen
Gebze Beylikbağıspor-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
12:00 Çayırovaspor-Kdz Ereğli Bld 1-0
Gazi Mahallesispor-Bay
6 Mayıs Cuma
14:00 Kdz Ereğli Bld-Gazi Mahallesi 3-2
Çayırovaspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
12:00 Gazi Mahallesispor-Çayırovaspor 2-0
Kdz Ereğli Bld-Bay
Birincilik Maçları
Gazi Mahallesi-Kdz Ereğli Bld 4-2 (pen)
Çayırovaspor-Gazi Mahallesi 4-2 (pen)
FİNAL
8 Mayıs Pazar
15:00 Kaynaşlı Bld-Çayırovaspor 3-2

BALIKESİR
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
15:00 Feriköy-Serintepe Kandere 1-1
Bigaspor-Bay
6 Mayıs Cuma
17:00 Feriköy-Bigaspor 3-0
İzmir Serintepe Kanderespor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
15:00 Bigaspor-Serintepe Kandere 4-0
Feriköy-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
17:00 Beykoz 1908-İzmir Demir 3-1
Kütahya Evliya Çelebi Devlet Hastanesi-Bay
6 Mayıs Cuma
15:00 İzmir Demir -E.Ç.D.Hastanesi 5-1
Beykoz 1908-Bay
7 Mayıs Cumartesi
17:00 Beykoz 1908-E.Ç.D.Hastanesi 3-0
İzmir Demirspor-Bay
FİNAL
8 Mayıs Pazar
14:00 Feriköy-Beykoz 1908 1-0

YALOVA
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
14:00 Arabayatağıspor-Zara Ekinlispor 5-2
Kocaalispor-Bay
6 Mayıs Cuma
16:00 Zara Ekinli-Kocaalispor 3-1
Bursa Arabayatağıspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
13:00 Arabayatağıspor-Kocaalispor 2-1
İstanbul Zara Ekinlispor-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
16:00 Bursa Bağlarbaşı-Eskişehir DSİ Bend 1-0
Çengelköyspor-Bay
6 Mayıs Cuma
14:00 Çengelköyspor-Eskişehir DSİ Bend 3-0
Bursa Bağlarbaşıspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
15:30 Çengelköyspor-Bursa Bağlarbaşı 1-1 (4-1)pen
Eskişehir DSİ Bendspor-Bay
FİNAL
8 Mayıs Pazar
15:30 Arabayatağıspor-Çengelköyspor 1-0

ESKİŞEHİR
A Grubu
5 Mayıs Perşembe
15:00 Kütahya Özel İdare KH-Volkan Yıldırım 1-1
CFS Bağcılarspor-Bay
6 Mayıs Cuma
17:00 CFS Bağcılarspor-Kütahya Özel İdare KH 1-0
Ankara Volkan Yıldırımspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
15:00 Volkan Yıldırım-CFS Bağcılarspor 0-0
Kütahya Özel İdare Köy Hizmetleri-Bay
B Grubu
5 Mayıs Perşembe
17:00 Modafenspor-Afyon Belediyespor 6-0
Ankara Başkent Edaşspor-Bay
6 Mayıs Cuma
15:00 Başkent Edaş-Afyon Belediye 5-0
Modafenspor-Bay
7 Mayıs Cumartesi
17:00 Başkent Edaş-Modafenspor 1-1 (4-3)pen
Afyon Belediyespor-Bay
FİNAL
8 Mayıs Pazar
11:00 CFS Bağcılarspor-Başkent Edaş 3-2

AmatorLig.Net






YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!