DOLAR 7,3868
EURO 8,9471
ALTIN 437,44
BIST 1.466
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 5°C
Çok Bulutlu
İstanbul
5°C
Çok Bulutlu
Cum 9°C
Cts 11°C
Paz 12°C
Pts 14°C

Bölgesel Amatör Lig 10 Aralık Pazar Canlı Maç Skorları

Bölgesel Amatör Lig 10 Aralık Pazar Canlı Maç Skorları
10.12.2017
A+
A-

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 12. Hafta bugün oynanacak maçlarla devam edecek.

9. Grup
14:00 Ayvalıkgücü 1-0 Modafen (Ayvalık Hüsnü Uğural)
14:00 Çayırova 0-1 Yunus Emre Belediyesi (Çayırova Aksaköy)
14:00 Alaşehir Belediye 1-0 Havran Fatih Belediye (Alaşehir İlçe)
14:00 Bornova Yeşilova 3-1 Belediye Derince (Yusuf Tırpancı)
14:00 Balya Belediyespor 0-5 Şile Yıldız (Balya İlçe)
14:00 Kartalspor 3-3 Çiğli Belediye (Bulvar Stadı) (Dün oynandı)

 


10. Grup

14:00 Feriköy 5-3 Anadolu Üniversitesi (Feriköy)
14:00 Yeşilköy 1-2 Kütahya (Bakırköy 1 Nolu Saha)
14:00 Beyköy Belediye 0-2 Tavşanlı Moymulspor (Şıralık 2 Nolu Saha)
14:00 Bozüyük Vitra 0-0 Çengelköy (Bozüyük)
14:00 TKİ Tavşanlı Linyit 3-1 Kaynaşlı (Tavşanlı Ada)
14:00 Dumlupınar Üniversitesi 0-1 Alibeyköyspor (Germiyan Kampüsü)





11. Grup

14:00 İnegöl Kurtuluş 1-2 Beyberbeyi (İnegöl Kurtuluş)
14:00 Nilüfer Erdemli Sportif 0-1 İstanbul Beylikdüzü (Fethiye Nilüfer Sahası)
14:00 Adapazarı 1-0 Derincespor (Karaman Tesisleri)
14:00 Kartal Bulvar 3-0 Kestel Belediye (Bulvar Stadı)
14:00 Maltepe 1-0 Karasu (Maltepe Hasan Polat)
14:00 Gebze 2-1 Bursa Zafer (Alaettin Kurt)
14:00 Başiskale Doğantepe 3-0 Sapanca Gençlik (Ş.Bnb.Kulaksız Stadı)

 


12. Grup

14:00 Sultangazi 2-1 Uzunköprü (Cebeci)
14:00 Gaziosmanpaşa 2-1 Biga (Yıldıztabya)
14:00 Yalova Kadıköy 3-4 Çorlu 1947 (Yalova Atatürk)
14:00 Lüleburgaz 0-4 Çekmeköy Bld. Alemdağspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
14:00 Çerkezköy 1911 1-2 Altınova Belediye (Çerkezköy M.Uğraş)
14:00 Yeni Çan 1-1 Çıksalınspor (Çan İbrahim Bodur)


AmatörLig.Net



YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!