Dolar 18,8302
Euro 20,2420
Altın 1.138,28
BİST 4.186,01
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 4°C
Çok Bulutlu
İstanbul
4°C
Çok Bulutlu
Per 5°C
Cum 6°C
Cts 7°C
Paz 8°C

Süper Amatör Lig 19 Ekim Perşembe Canlı Maç Skorları

A+
A-
19.10.2017

İstanbul Süper Amatör Ligde heyecan sürüyor. 7. Hafta maçları bugün oynanacak maçlarda tamamlanıyor. 2, 4 ,6 ve 8. Grup takımları maçlarının canlı skorlarına haberin devamında ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 574 3379 numaralı telefona SMS ya da Whatsapp yoluyla mesaj yollayabilirsiniz.

Not: Maçlar tamamlandığında puan durumları eklenecektir.

19 Ekim 2017 Perşembe Maç Programı

2. Grup
14.00 Dikilitaş 4-1 Kartalgücü (Çilekli)
14.30 Kulaksız Okspor 3-3 Zeytinburnu 1957 (Beyoğlu)
14.30 Sultanbeylispor 0-3 Sekbanlarspor (Sultanbeyli Bld.)
14.30 1877 Alemdağspor 1-2 Kuştepespor (Alemdağ)
14.30 Yeşil Esenyurtspor 1-0 Ayazağaspor (Esenyurt Bld.)
— . — Topkapıspor (BAY)

 

4. Grup
14.30 Küçükköyspor 0-3 Barbarosspor (Küçükköy Ramazan Süt)
14.30 GOP Yeniköyspor 1-2 İstanbulspor Kulübü (Terkos)
14.30 Beykoz 1908 0-4 Büyükçekmece Belediyespor (Paşabahçe)
14.30 Karabekirspor 3-2 Ramispor (Ümraniye Bld.)
14.30 Nişantaşıspor 1-0 Küçükyalı Yelken (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
— . — Başakşehir Kartalspor (BAY)




6. Grup
14.30 Pendik Kavakpınarspor 1-2 Kadırgaspor (Kaynarca)
14.30 Çeliktepespor 0-1 İstanbul Güngörenspor (Seyrantepe)
14.30 Mustafakemalpaşaspor 2-2 Bayrampaşa Tunaspor (Avcılar Atatürk)
14.30 Yıldıztabyaspor 0-1 İstanbul Mesudiyespor (Yıldıztabya)
— . — Osmaniye İstiklalspor 3-0 Topçularspor (Hükmen)
— . — Bağcılar Güneşlispor (BAY)

 

8. Grup
14.30 Kartaltepespor 0-7 Ataşehir Çamolukspor (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Küçükçekmece İY 1-2 Irmakspor (Halkalı Etap)
14.30 Cevizli Anadoluspor 4-1 Kestanelikspor (Kartal Yunus)
14.30 Kağıthanespor 9-0 Ömerli Köyüspor (Nurtepe)
14.30 Yedikulespor 0-3 Paşabahçespor (Namık Sevik)
— . — Çayırbaşıspor (BAY)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!