Dolar 18,5776
Euro 18,5404
Altın 1.027,40
BİST 3.458,03
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Az Bulutlu
İstanbul
20°C
Az Bulutlu
Per 20°C
Cum 20°C
Cts 21°C
Paz 21°C

Süper Amatör Lig 31 Aralık Pazar Canlı Maç Sonuçları

A+
A-
31.12.2017

İstanbul Süper Amatör Ligde 19. haftanın perdesi bugün oynanacak maçlarla açılıyor. 2, 4, 6 ve 8. Grup takımlarının maç programı şu şekilde oluştu.

Skorları bildirme konusunda yardımcı olmak isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp’tan yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

2. Grup
14:30 Okspor 4-1 Kartalgücü (Beyoğlu)
14:30 Yeşil Esenyurt 2-4 Kuştepe (Esenyurt Belediye)
14:30 Topkapı 3-3 Ayazağaspor (Fatih Mimarsinan)
14:30 1877 Alemdağ 1-1 Sekbanlar (Alemdağ)
15:00 Sultanbeyli 2-0 Zeytinburnu 1957 (Sultanbeyli 75.Yıl)
__ __ Dikilitaş (BAY)

4. Grup
14:30 Başakşehir Kartal 2-6 Küçükyalı Yelken (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
14:30 GOP Yeniköy 0-3 Barbaros (Terkos)
14:30 Nişantaşı 2-2 Ramispor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14:30 Beykoz 1908 2-1 İstanbulspor Kulübü (Paşabahçe)
15:00 Karabekirspor 1-2 Büyükçekmece Belediyespor (Ümraniye Suni Çim)
__ __ Küçükköy (BAY)






6. Grup
14:30 Mustafakemalpaşa 2-1 İstanbul Güngörenspor (Avcılar Belediyesi Atatürk)
14:30 Bağcılar Güneşli 0-3 İstanbul Mesudiye (Mahmutbey)
14:30 Çeliktepe 4-1 Kadırga (Seyrantepe)
14:30 Yıldıztabya 2-2 Tunaspor (Yıldıztabya)
__ __ Pendik Kavakpınar 3-0 Topçular (Hükmen)
__ __ Osmaniye İstiklal (BAY)

8. Grup
14:30 Küçükçekmece İY 0-2 Ataşehir Çamoluk (Halkalı Etap)
14:30 Kağıthane 4-0 Kestanelik (Nurtepe)
14:30 Yedikule 6-2 Ömerli Köyü (Namık Sevik)
14:30 Çayırbaşı 3-1 Paşabahçe (Çayırbaşı)
14:30 Cevizli Anadolu 2-2 Irmakspor (Kartal Bulvar)
__ __ Kartaltepe (BAY)





AmatörLig.Net

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!